Gizlilik Politikası

Anasayfa / Kurumsal / Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

Organik Haberleşme Teknolojileri müşterilerinin kişisel gizliliğine saygı duyar ve korumak için önlemler alır.
Organik Haberleşme Teknolojileri servislerini kullanan ve ziyaret eden herkes açısından web sitemizin güvenli bir ortam olması için çalışmaktayız. Sizlere mümkün olan en iyi online servisleri ve en iyi ürünleri sunmak bizim işimiz.

Bu gizlilik anlaşmasının amacı sizlerle aşağıdaki maddeleri tam anlamıyla paylaşmak:
* Sizden aldığımız bilgilerin neler olduğunu
* Bilgiyi nasıl kullandığımızı
* Bilgiyi kimlerle paylaştığımızı
* Bu bilgiyi nasıl değiştirebileceğinizi

Bu politika bizim web sitemizi bağlamaktadır, yalnız web sitemizde linki olan diğer web siteleri için bağlayıcı değildir. Bu politika SMS sözleşmemiz ile birleştirilmiştir ve ona tabidir.

Topladığımız Bilgiyi Nasıl Kullanıyoruz?
Sizden aldığımız bilgileri, sizlere taahhüt ettiğimiz hizmetleri vermek için kullanmaktayız. Sizler hakkında kişisel olarak ayırt edici olan bilgileri ise pazarlama ve promosyon çalışmalarımızı güçlendirmek, site kullanımını istatiksel olarak analiz etmek, sunduğumuz içerik ve ürün sunumlarını geliştirmek ve site içeriğini ve düzenini size göre uyarlamak için kullanabiliriz. Bunu yapmaktaki amacımız sitemizin sizlerin ihtiyacına cevap verecek şekilde gelişmesini sağlamaktır.

Kişisel olarak ayırt edici bilgilerinizi, zaman zaman, sizin menfaatinize olduğuna inandığımız bilgileri size göndermek için kullanabiliriz- hazırlanan bannerlar ya da promosyonlar gibi. İdari konular ya da son haberler hakkında sizler iletişime geçmek için e-mail adresinizi kullanmaktayız.
Veritabanı Bilgilerinin Korunması
Text mesaj gönderimi ve veya bellek oluşturma amaçlı ORGANİK HABERLEŞME'ye gönderilen her bilgi hamili hesabınızda saklı tutulacaktır.

Organik Haberleşme Teknolojileri, yasal bir zorunluluk nedeniyle aksi gerekmedikçe bu bilgiyi sizin onayınız olmadan asla biriktirmeyecek veya üçüncü kişi ya da kurumlara dağıtmayacaktır. Bizim veritabanımızda oluşturduğunuz ya da bize gönderdiğiniz müşteri bilgileri, numaralar ve her tür veri tabanı için bu kaide geçerlidir.

Bilgilerinizin İfşa Edilmesi Herhangi bir üçüncü kişi ya da kuruma kişisel olarak ayırt edici olan bilgileriniz bizim tarafımızdan saklamayacak ya da kiralanmayacaktır. Buna ek olarak, idari makamlar tarafından istenmesi halinde bilgilerinizin tarafımızdan ifşa edilmesi yasal bir zorunluluktur.
Bilgilerinizi Gözden Geçirme ya da Değiştirme
Hesabınızdaki bilgileri değiştirmek istediğiniz zaman ana sayfamıza giriş yapın. Burada bilgilerinizi değiştirebilir ya da güncelleyebilirsiniz.